Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte

RTU AF Tēlotājas mākslas katedras pedagogu radošo darbu izstāde «Tie esam mēs!»

22. novembris, 2022
.
.
.

RTU Arhitektūras fakultāte Tēlotājas mākslas katedras pedagogi aicina studējošos, kolēģus un citus interesentus apskatīt izstādi «Tie esam mēs!». Izstāde, kas eksponēta AF 4. stāva foajē, iepazīstina ar visu Tēlotājas mākslas katedras pedagogu daiļradi.

Pedagogi ir dažādu mākslas jomu atzīti profesionāļi, ar kuru darbiem regulāri iespējams sastapties dažādās izstāžu telpās un kultūras projektos.

Tekstila mākslinieces un Tēlotājas mākslas katedras praktiskās docentes Dinas Baumanes jaunākais darbs patlaban klātienē skatāms izstādē «Daba rada» Rīgas Botāniskā dārza izstāžu telpā.

Interjera un arhitektūras pētniece, arhitektūras doktore, profesore un Tēlotājas mākslas katedras vadītāja Andra Ulme ar darbu «Vienas Jūrmalas vasarnīcas stāsts» aktualizē koka arhitektūras saglabāšanas tematiku.

Scenogrāfa un Tēlotājas mākslas katedras lektora Uģa Bērziņa kopdarbs teātra apvienībā «Kvadrifons» pie izrādes «Nemīz pāl!» tikko izvirzīts šī gada teātra balvai «Spēlmaņu nakts» kategorijā «Gada vizuālais mākslinieks».

Gleznotājas un Tēlotājas mākslas katedras praktiskās docentes Anitas Melderes apjomīga personālizstāde «Saulē un vējā» šoruden bija skatāma Teātra namā «Jūras vārti» Ventspilī.

Grafiķe un Tēlotājas mākslas katedras lektore Elīna Elere sadarbībā ar dizaina apvienību «H2E» pavisam nesen pabeigusi darbu pie Dobeles pils muzeja, Latvijas Okupācijas muzeja un Valmieras pils muzeja, Ernesta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas grafiskā un ekspozīciju iekārtojuma risinājuma. Elīna ir Okupācijas muzeja jaunās pastmarkas un ekspozīcijas «Bērnu līnijas» turpinājuma «Mika grāmata» dizaina autore.

Turpinot radoši strādāt katrs savā mākslas jomā, viņi izglīto topošos arhitektus un par savu pedagoģisko mērķi ir izvirzījuši pacelt arhitekta rokraksta prasmes mākslinieciski augstvērtīgā līmenī.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

22. novembris, 2022 plkst. 14:48

Līdzīgi raksti

Jaunumi