Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

RTU 29. maijā studijas nenotiek un uz citu laiku tiek pārcelti šajā dienā paredzētie pasākumi

29. maijs, 2023
Foto no Latvijas Hokeja federācijas Facebook konta

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) saime sveic Latvijas hokeja izlasi ar iegūto bronzas medaļu Pasaules hokeja čempionātā un atbilstoši Saeimas lēmumam, 29. maiju nosakot par brīvdienu, ar rektora rīkojumu šajā dienā RTU uz citu laiku pārceļ visus šajā dienā paredzētos pasākumus, to skaitā studijas, ieplānotos eksāmenus, pārbaudes darbus un citas ar studijām saistītās aktivitātes.

Par konkrēto 29. maijā paredzēto studiju pārbaudes darbu norises laiku mācībspēki ar studentiem sazināsies personīgi.

RTU priecājas par mūsu hokejistu panākumiem un 29. maijā dala uzvaras prieku kopā ar pārējiem Latvijas iedzīvotājiem.

Saistītie tagi: