Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Pieteikšanās radošo ideju konkursam Ģeniators

26. septembris, 2018
Aicinām topošos arhitektus, māksliniekus un dizainerus piedalīties RTU Arhitektūras fakultātes studentu pašpārvaldes rīkotajā  radošo ideju konkursā Ģeniators. Konkurss notiks 5. oktobrī, un tā dalībnieku uzdevums būs plānot jaunu inovatīvu funkciju vietām, telpām un notikumiem. Gaidām pieteikumus gan no Latvijas, gan ārvalstu studentiem!

Kā visos Ģeniatora konkursos arī šajā meklēsim risinājumu klienta piedāvātai problēmai četru stundu garā meistarklasē jauktās komandās. Konkursa uzdevums pagaidām ir noslēpums, to atklāsim tikai pasākuma starta brīdī.

Kā potenciālos klientus konkursa organizatori piesaista reālus uzņēmumus un īpašumu pārvaldniekus. Pēc īsas ekskursijas pa objektu un uzdevuma izsniegšanas dalībnieki komandās izstrādā risinājuma koncepciju, kas tiek prezentēta klientam 5 minūšu prezentācijā. Ja klientam risinājums šķiet interesants, viņš dalībniekiem dod iespēju to īstenot.

Ja rodas jautājumi, sazinies ar organizatoriem: m