Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Piesakies studijām RTU ziemas uzņemšanā!

9. janvāris, 2022

No 10. janvāra līdz 4. februārim Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiek ziemas uzņemšana pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju programmās. Liela daļa no tām tiek īstenota nepilna laika formā, lai studenti varētu darbu apvienot ar studijām, laiku tām veltot vakaros vai brīvdienās.

Ziemas uzņemšanā piedāvātās studiju programmas.

Ziemas uzņemšanā tradicionāli jaunus studentus uzņems maģistra studiju programmās «Arhitektūra», «Biznesa informātika», «Tehniskā tulkošana», «Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšana» un «Starptautisko ekonomisko sakaru vadīšana», kā arī pamatstudiju programmās «Nekustamā īpašuma pārvaldība» un «Uzņēmējdarbība un vadīšana».

Arhitektūras fakultātē maģistrantūras programmā tiks piedāvātas budžeta vietas, savukārt pārējās programmās, ko īsteno Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte, E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte, kā arī Inženierekonomikas un vadības fakultāte, studijas būs par maksu, taču RTU absolventiem pirmajam studiju semestrim tiks piemērota studiju maksas atlaide.

Ņemot vērā šā brīža epidemioloģisko situāciju valstī un rūpējoties par jūsu un mūsu veselību, pieteikties studijām var tikai attālināti!

Dokumentu iesniegšana elektroniski

Pieteikties studijām var elektroniski līdz 4. februārim plkst. 16.00.

RTU bakalaura absolventi, kuri pretendē uz budžeta vietām maģistrantūrā, elektroniski studijām var pieteikties RTU iekštīkla ORTUS sadaļā «Studentiem» vai «Absolventiem» apakšsadaļā «Studiju informācija». Pārējiem pieteikšanās studijām elektroniski notiek šeit, autorizējoties gan ar e-parakstu, gan internetbanku.

Reģistrējoties studijām RTU, jābūt šādu dokumentu oriģinālam (kopijas jāiesniedz):

• iepriekšējās izglītības dokuments;
    • piesakoties pamatstudiju programmā (ar vidējo izglītību) – vidējās izglītības atestāts vai diploms;
    • piesakoties pamatstudiju programmā (ar 1. līmeņa profesionālo augstāko izglītību (koledžas)) – 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības (koledžas) diploms;
    • piesakoties maģistra studiju programmā – bakalaura vai profesionālās augstākās izglītības diploms;
  • atzīmju (sekmju) izraksts (diploma pielikums, ja RTU absolvēta pirms 2018. gada, vai atestāta pielikums);
  • Centralizēto eksāmenu sertifikāts, piesakoties pamatstudiju programmās reflektantiem ar vidējo izglītību;
  • derīga pase vai ID karte;
  • reģistrācijas maksas apliecinājums (izdruka no internetbankas) vai var apmaksāt uz vietas, izmantojot internetbanku;
  • laulības apliecība vai attiecīgs dokuments, ja izglītības dokumenti ir ar citu uzvārdu (vārdu) vai/un personas kodu.
  • Akadēmiskās informācijas centra izziņa, ja izglītība iegūta ārvalstīs.

Ja neizdodas aizpildīt pieteikumu elektroniski, var rakstīt:  vai WhatsApp: +371 28005535.

Kad elektroniskais pieteikums aizpildīts, ar Jums 3 darba dienu laikā sazināsies Uzņemšanas komisija!

Ierodoties klātienē, jāņem vērā, ka Uzņemšanas komisija strādā «zaļajā» – drošajā režīmā un pēc iepriekšējā pieraksta.
Apmeklētājiem OBLIGĀTI jāuzrāda derīgs Eiropas Savienības atzīts digitālais Covid – 19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts (QR kods) vai klīniskās universitātes slimnīcas konsīlija lēmumu par vakcinācijas atlikšanu uz noteiktu laiku un personas apliecinošs dokuments (derīga pase vai ID karte), tāpat jālieto sejas maska un jāievēro 2 metru distance.

Elektroniskais paraksts

Lai visus ar uzņemšanu saistītos procesus varētu nokārtot attālināti, kā arī lai attālināti parakstītu studiju līgumu, iespējams iegūt e-parakstu.

Papildu informācija par ziemas uzņemšanu.

Pieci iemesli, kāpēc studēt maģistrantūrā

Saistītie tagi: