Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte

Topošie studenti uzzina uzņemšanas rezultātus un gatavojas studiju līgumu slēgšanai

3. jūlijs
.
.
Foto – Vitālijs Vinogradovs, RTU

Ir noslēgusies pieteikšanās bakalaura un koledžas programmām Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) un ir zināmi uzņemšanas rezultāti, ko var apskatīt portālā Latvija.lv, kā arī tie izsūtīti visiem reflektantiem elektroniski. Studiju līgumu parakstīšana sāksies pirmdien, 22. jūlijā.

Studiju līgumu parakstīšana

Reflektanti, kuri ieguvuši budžeta vietu, studiju līgumus varēs parakstīt, sākot no 22. jūlija. Pirmajā nedēļā no 22. līdz 26. jūlijam līgumu parakstīšana notiks RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6. Pēc tam – RTU Uzņemšanas komisijā, Ķīpsalā, Āzenes ielā 6, 1. stāvā. 

Informācija par līgumu slēgšanu.

Topošie studenti, kuri ir izveidojuši savu e-parakstu, studiju līgumus var parakstīt attālināti, savukārt pārējiem jāierodas klātienē RTU. 

Tie, kuri vēl nav pieteikušies e-parakstam, to varēs izdarīt paralēli līgumu parakstīšanai 22.–26. jūlijā, jo Arhitektūras fakultātē e-paraksta komanda ikvienam klientam sniegs konsultācijas un palīdzēs pieteikties e-parakstam. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai eID karte) un internetbankas piekļuves dati.

Lai taupītu laiku, reflektantiem ieteicams jau pirms ierašanās Ķīpsalā uzsākt pieteikšanās procesu e-parakstam vietnē eparaksts.lv

Ja studiju vieta nav iegūta

Tiem, kuri nav izturējuši konkursu un studiju vietu nav ieguvuši, taču vēlas studēt, par studiju iespējām ir jāinteresējas RTU Uzņemšanas komisijā, Ķīpsalā, Āzenes ielā 6, sākot no 22. jūlija.

Informāciju var iegūt arī interneta sociālās saziņas tīklā WhatsApp, rakstot uz numuru 28005535. Šis numurs darbojas arī kā mobilais telefons saziņai ar RTU Uzņemšanas komisiju. 

Tāpat var zvanīt 67089313 vai arī rakstīt uz e-pastu

Portāls Latvija.lv

Uzņemšana RTU
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

3. jūlijs plkst. 15:42

Līdzīgi raksti

Ziņas

_