Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Oktobrī RTU norisināsies Zinātnes mēnesis

26. septembris, 2019

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlaments aicina oktobrī apmeklēt Zinātnes mēneša pasākumu ciklu – tie būs seši saturiski dažādi zinātnes tematikai veltīti pasākumi, kuru galvenais mērķis ir izskaidrot un iepazīstināt studējošos ar iespējām iesaistīties dažāda mēroga projektos, kā arī veicināt studentu iesaisti zinātniskajos procesos un atklājumos.

Zinātnes mēnesis sniegs iespēju studējošajiem iepazīt RTU laboratorijas, iemācīties vairāk par dažādu studiju darbu veidošanu un noformēšanu un par to, kā realizēt savas idejas. Pasākumu laikā būs iespēja arī vairāk uzzināt par zinātnes politiku Latvijā un diskutēt par sadarbību starp augstskolām, uzņēmumiem un citām organizācijām.

• 2. oktobrī plkst. 16.15 RTU Zinātniskajā bibliotēkā, Paula Valdena ielā 5 notiks Zinātnes mēneša atklāšanas pasākums;
  • 8. oktobrī plkst. 16.15 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātēs foajē, Āzenes ielā 12/2 sāksies Laboratoriju ekspedīcija;
  • 9. oktobrī plkst. 18.30 SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra ielā 17 notiks «Science Rocks» diskusija «Artificial intelligence and machine learning» (angļu valodā);
  • 17. oktobrī plkst. 16.15 RTU Zinātniskajā bibliotēkā, Paula Valdena ielā 5 notiks seminārs par atsauču kārtošanas un noformēšanas rīka Mendeley izmantošanu;
  • 23. oktobrī plkst. 16.15 RTU Arhitektūras fakultātes 117. auditorijā, Ķīpsalas ielā 6 notiks diskusija «No idejas līdz realizācijai. Praktiķi un teorētiķi»;
  • 30. oktobrī plkst. 16.00 «Swedbank» konferenču zāle, Balasta dambī 15 notiks Zinātnes mēneša noslēguma pasākums «Nākamie soļi izglītībā, zinātnē un industrijā».

Papildu informācija par Zinātnes mēneša pasākumiem