Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Notiks starptautiska tiešsaistes konference «Mūsdienu informācijas sistēmas pilsētvides reģenerācijā»

5. jūnijs, 2020

Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultāte sadarbībā ar Kauņas Tehnisko universitāti un Taivānas nacionālo zinātnes un tehnoloģiju universitāte 17. jūnijā no plkst. 9.00 aicina interesentus piedalīties tiešsaistes konferencē «Mūsdienu informācijas sistēmas pilsētvides reģenerācijā».

Konference ir viena no Latvijas-Lietuvas-Taivānas zinātniskās sadarbības projekta aktivitātēm. Projekta dalībnieki un uzaicinātie eksperti runās par pilsētvides kvalitāti projekta teritorijās Latvijā, Lietuvā un Taivānā, definējot nozīmīgākos urbānās dzīves vides kvalitātes problēmjautājumus. Otrs nozīmīgs temats, par kuru diskutēsim konferencē, ir informācijas tehnoloģiju rīku izmantošana pilsētvides reģenerācijas jomā.

Konferences programma

Konference notiks Webex platformā.

Darbs noritēs angļu valodā.

Dalība konferencē ir bezmaksas.

Lūgums reģistrēties konferencei līdz pirmdienai, 15. jūnijam.

Pēc reģistrēšanas, 15. jūnijā, dalībniekiem tiks nosūtīta saite uz Webex platformu.