Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Notiks pirmkursnieku tiešsaistes pasākums «Startēšu RTU»

2. augusts, 2022

Otrdien, 30. augustā, no plkst. 14.00 līdz 16.00 jaunie Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti aicināti pievienoties tiešsaistes pasākumam «Startēšu RTU», kurā varēs iegūt noderīgu informāciju par studiju procesu, zinātniskajām, praktiskajām un ārpusstudiju aktivitātēm universitātē. Tiešraide būs vērojama RTU Facebook platformā.

Pasākums notiks diskusijas formā divās daļās «Atbalsts studiju procesā» un «Ārpusstudiju aktivitātes», RTU vecāko kursu studentiem izstāstot par studiju pieredzi RTU un atbildot uz tiešsaistes pasākuma skatītāju jautājumiem.

«Startēšu RTU» ir lieliska iespēja jaunajiem studentiem iepazīt RTU, uzzināt, kā ir būt studentam RTU, kāda ir dzīve  studentu pilsētiņā Ķīpsalā, kā studijās un ārpusstudiju dzīvē palīdz RTU iekšportāls ORTUS, kā iesaistīties ārpusstudiju aktivitātēs, kas jāzina, dzīvojot dienesta viesnīcā, kā arī saņemt atbildes uz daudziem jautājumiem, kas ir aktuāli, gatavojoties studijām RTU.

Saistītie tagi: