Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Notiks gadskārtējais pasākums «Piparkūku nami 2020»

14. decembris, 2020

Kā tikt pie Ziemassvētku sajūtas un salda prieka!? Piedaloties gadskārtējā RTU Arhitektūras fakultātes rīkotajā Ziemassvētku pasākumā «Piparkūku nami 2020»!

Šogad pievērsīsimies modernisma tematikai arhitektūrā, jo tā bijusi viena no aizejošā gadā visvairāk apspriestajām tēmām.

Citkārt esam piparkūku namiņus būvējuši klātienē, bet šogad to darīsim attālināti «Zoom» platformā.

Dalībnieki saņems materiālus jau pirms pasākuma, bet piparkūku namus gatavos mājās komandās līdz diviem cilvēkiem, ievērojot principu «2+2» jeb 2 cilvēki un 2 metru distance. Vismaz vienam komandas biedram jābūt RTU studentam. Komandu skaits ir ierobežots. Pasākumā  varēs piedalīties 10 komandas, tāpēc ir vērts paturēt prātā sen zināmo parunu: «Kas pirmais brauc, pirmais maļ.»!

Komandām no piparkūku plāksnēm un glazūras būs jākonstruē piparkūku nams vai vairāki nami. Dekorēt namiņus varēs gan ar organizatori iedotajiem materiāliem, gan ar komandas dalībnieku sarūpēto.

Katrai komandai savam namiņam jādod nosaukums un norādītajā laikā jānosūta organizatoriem.

Aktuālā informācija pirms pasākuma būs publicēta pasākuma vietnē Facebook diskusijas sadaļā!

Programma:
18.00 Pasākuma atklāšana un instruktāža
18.15 Darbs komandās
21.00 Darbu iesūtīšanas termiņš
21.15 Prezentāciju sākums
Katrai komandai dotas 3 minūtes prezentēt savu būvi. + žūrijas jautājumi un komentāri 5 minūtes
22.00-22.15 Žūrijas rezultātu apkopošana
22.15 Apbalvošana

Uzbūvēt piparkūku namiņu nemaz nav tik grūti, kā varētu šķist!

Piesakies un piedalies!