Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte

Konsultācijas pirms eksāmena un iestājeksāmens zīmēšanā 

5. jūlijs
.
.

Stājoties Rīgas Tehniskajā universitātē, reflektantiem, kuri vēlas studēt programmās «Arhitektūra», «Materiālu tehnoloģija un dizains» un «Industriālais dizains», ir jākārto iestājpārbaudījums zīmēšanā.  

Iestājpārbaudījuma zīmēšanā nolikums 

Zīmēšanas eksāmens notiks klātienē, Rīgā, Ķīpsalas ielā 6.  

Reflektantiem, piesakoties studijām, jāsamaksā papildus reģistrācijas maksa par iestājpārbaudījumu 20 EUR.

Zīmēšanas eksāmena laiks: 

  • 13. un 14. jūlijā plkst. 9.00 studiju programmas «Arhitektūra» reflektantiem;  
  • 15. un 16. jūlijā plkst. 9.00 studiju programmu «Materiālu tehnoloģija un dizains» un «Industriālais dizains» reflektantiem.  

Reflektantiem jāierodas uz iestājpārbaudījuma sākumu. Nokavējušies reflektanti pārbaudījuma kārtošanai var netikt pielaisti. 

Pirms tam tiek piedāvātas bezmaksas konsultācijas: 

  • 7. un 8. jūlijā programmas «Arhitektūra» reflektantiem (plkst. 11–13 un plkst. 14–16, portāls latvija.lv reflektantam pieteikumā parādīs laiku (plkst. 11–13 vai plkst. 14–16). 
  • 9. jūlijā reflektantiem programmās «Materiālu tehnoloģija un dizains» un «Industriālais dizains» (plkst. 11–13 un plkst. 14–16, portāls latvija.lv reflektantam pieteikumā parādīs laiku (plkst. 11–13 vai plkst. 14–16).  

Reflektanti, kuri pieteikumā nebūs norādījuši studiju programmas «Arhitektūra», «Materiālu tehnoloģija un dizains» vai «Industriālais dizains», konsultācijas zīmēšanā apmeklēt nevarēs! 

Sakarā ar to, ka konsultācijas un iestājpārbaudījumi noritēs klātienē un ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, ierodoties uz konsultāciju un iestājpārbaudījumu, reflektantam jābūt līdzi Covid-19 sertifikātam, kas apliecina veikto vakcināciju pret Covid-19, Covid-19 izslimošanas faktu pēdējo triju mēnešu laikā vai 72 stundu laikā pirms konsultācijas un pirms iestājpārbaudījuma veiktu Covid-19 laboratorisko analīžu rezultātus, kas apliecina, ka persona nav inficējusies ar Covid-19.

Ja rodas jautājumi par uzņemšanu RTU, aicinām sazināties ar RTU Uzņemšanas komisiju

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

5. jūlijs plkst. 14:27

Līdzīgi raksti

Jaunumi