Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Jaunie arhitekti diplomus saņems virtuālā izlaidumā

23. februāris, 2021

Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē nākamnedēļ gaidāms vēl nebijis notikums. Pirmo reizi 152 fakultātes pastāvēšanas gados 1. martā plkst. 18 svinēsim maģistra studiju noslēgumu ZOOM izlaidumā.

Šogad RTU maģistra diplomu un arhitekta kvalifikāciju iegūst 30 Arhitektūras fakultātes absolventi.

Viņu rokrakstu un paveikto ikviens interesents varēs iepazīt jaunākajā diplomprojektu gadagrāmatā, kuras atvēršanas svētki notiks vienlaikus ar jauno arhitektu izlaidumu.

Izlaiduma viesi varēs doties arī pastaigā pa virtuālo diplomprojektu izstādi, kurai šogad dots laikam atbilstošs nosaukums «Distance».

Pasākuma laikā tiks paziņots un sveikts šī gada profesora Ivara Strautmaņa Latvijas reģionālās arhitektūras stipendijas laureāts.

Neizpaliks apsveikumi, īpašās nominācijas un simpātiju balvas absolventiem no fakultātes draugiem un sadarbības partneriem.

Pievienoties jauno arhitektu virtuālajam izlaidumam ikviens varēs, izmantojot saiti: https://rtucloud1.zoom.us/j/96473447822 (Meeting ID: 964 7344 7822)

Informācija par izlaidumu Facebook notikumā