Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Izstādes «No zīmuļa līdz datoram» apskate kopā ar kuratori

24. oktobris, 2019

31. oktobrī plkst. 17.00 RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6 ikviens ir aicināts kuratores Veltas Holcmanes vadībā apmeklēt retrospektīvo diplomprojektu izstādi «No zīmuļa līdz datoram».

Izstāde piedāvā atskatīties uz arhitektūras izglītības attīstību – no 19. gadsimta beigās tapušiem tradicionālā formātā eksponētiem rokas zīmējumiem līdz mūsdienu tendences raksturojošiem materiāliem un virtuālajai realitātei.

Interesenti lūgti pieteikties ekskursijai līdz 30. oktobrim elektroniski ej.uz/zimulisundators.

Ekskursija notiks, ja būs pieteikušies vismaz 10 dalībnieki.

Šogad aprit 150 gadi, kopš Latvijā var iegūt augstāko izglītību arhitektūrā. Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultāte (RTU AF), 1869. gadā Rīgas Politehnikumā atvērtās Arhitektūras nodaļas darba turpinātāja, šo notikumu aicina atzīmē ar pasākumu ciklu «Arhitektūras izglītībai Latvijā 150». Izstāde ir viens no šī cikla pasākumiem.

Jubilejas pasākumus atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds; SIA R.Evolution Strategy; ITERA Latvija, ReatonLatvijas ArchitektūraRīgas Centrālā bibliotēka / Riga Central Library un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments