Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Izsludināta pieteikšanās SIA «ITERA Latvija» stipendijām

6. februāris, 2020

SIA «ITERA Latvija» sadarbībā ar nodibinājumu «Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds» ir izsludinājusi pieteikšanos SIA «ITERA Latvija» stipendijām.

Stipendijas mērķis ir veicināt Latvijas augstskolu jauniešu un jauno zinātnieku radošās spējas un rūpēties par to produktīvu izmantošanu un attīstības nodrošināšanu.

Stipendijai var pieteikties RTU Arhitektūras fakultātes studiju programmas «Arhitektūra» bakalaura līmeņa studenti, sākot no 2. kursa, profesionālās programmas studenti un maģistra līmeņa studenti.

Konkursa kārtībā tiek piešķirta viena ikmēneša stipendija 150 EUR laika periodā no 2020. gada janvāra līdz 2020. gada jūnijam.

Pretendentu vidējā svērtā atzīme iepriekšējā studiju gadā nedrīkst būt zemāka par 8 ballēm.

Pretendentiem jāiesniedz:

1. studenta sekmju izraksts par iepriekšējo studiju periodu;
  2. informācija par studenta sasniegumiem pētnieciskajā darbā (publikācijām, piedalīšanos konferencēs, radošajiem sasniegumiem u.c.);
  3. 4-5 A4 formāta lapaspušu (burtu lielums «12», fonts «Times New Roman») garu konkursa pieteikuma darbu, brīvā formā izvēloties darba saturisko daļu par kādu no savu projektu un pētījumu tēmām (izmantojot iepriekš izstrādātus studiju projektus vai pētījumus) un lapas ar krāsainās izdrukas grafisko materiālu (var būt arī bezmēroga).

Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē minētie dokumenti un jāaizpilda konkursa elektroniskā pieteikuma anketa nodibinājuma «Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds» mājaslapā līdz 23. februārim (ieskaitot).

Sīkāka informācija