Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Izsludināta pieteikšanās arhitekta Jāņa Alkšņa vārdā nosauktajai stipendijai

8. marts, 2019

Līdz 22. aprīlim studenti var pieteikties nodibinājuma «Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds», SIA «ADD Projekts» un RTU Arhitektūras fakultātes izsludinātajā konkursā un pretendēt uz arhitekta Jāņa Alkšņa vārdā nosaukto stipendiju.

Stipendijas mērķis ir rosināt studentus veikt pētījumus un piedalīties zinātniskajā darbā.

Konkursa kārtībā viens students saņems 350 eiro lielu stipendiju, kā arī diplomu un grāmatu «Arhitekts Jānis Alksnis 1869–1939 Architect» ar autora ierakstu.

Lai pieteiktos konkursam, pretendentam jāaugšuplādē RTU 60. studentu zinātniski tehniskās konferences sekcijai «Arhitektūra un pilsētplānošana» veidotais vertikāla formāta stenda referāts, kas atspoguļo kandidāta pētījuma par aktuālām arhitektūras un pilsētplānošanas tēmām saturu, un jāaizpilda konkursa elektroniskā anketa.

Finansējums stipendijai tiek iegūts no grāmatas «Arhitekts Jānis Alksnis 1869–1939 Architect» pārdošanas ieņēmumiem.

Konkursa nolikums