Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

ITERA Latvija studiju stipendiju konkurss

11. februāris, 2021
SIA «ITERA Latvija» sadarbībā ar nodibinājumu «Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds» izsludina kārtību SIA «ITERA Latvija» stipendiju piešķiršanai RTU studentiem ar mērķi veicināt Latvijas augstskolu jauniešu un jauno zinātnieku radošās spējas un rūpēties par to produktīvu izmantošanu un attīstības nodrošināšanu.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas 3 ikmēneša stipendijas 150 EUR laika periodā no 2021. gada februāra līdz 2021. gada jūnijam, kopā 5 mēnešiem.

Pretendentiem jāiesniedz:
  1. studenta sekmju izraksts par iepriekšējo studiju periodu;
  2. informācija par studenta sasniegumiem pētnieciskajā darbā (publikācijām, piedalīšanos konferencēs, radošajiem sasniegumiem u.c.);
  3. 4-5 A4 formāta lapaspušu (burtu lielums «12», fonts «Times New Roman») garu konkursa pieteikuma darbu, brīvā formā izvēloties darba saturisko daļu par kādu no savu projektu un pētījumu tēmām (izmantojot iepriekš izstrādātus studiju projektus vai pētījumus) un lapas ar krāsainās izdrukas grafisko materiālu (var būt arī bezmēroga).
Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāaugšupielādē minētie dokumenti un jāaizpilda konkursa elektroniskā pieteikuma anketa nodibinājuma «Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds» mājaslapā līdz 2021. gada 14. februārim (ieskaitot).