Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Aicinām studentus pieteikties Erasmus+ stipendiju konkursam (studijām un praksei)

4. septembris, 2018

Aicinām RTU studentus pieteikties Erasmus+ stipendijām apmaiņas studijām un praksei. Pieteikumu iesniegšanas termiņi: 25. septembris (studijām 2018./2019. gada pavasara semestrī); 31. oktobris (praksei).

Neesi drošs, vai zini, kas un kā jādara, lai saņemtu Erasmus+ stipendiju, kurš ir Tev vispiemērotākais galamērķis un kas ir Erasmus apmaiņas studijas un prakse? Iepazīsties ar mājaslapā esošo informāciju, nāc uz Kaļķu ielu 1-302 ar jautājumiem, kā arī sazinies ar mums, rakstot e-pastu uz vai zvanot, apmeklē informatīvos seminārus.

Informatīvie semināri latviešu valodā notiks:

Informatīvie semināri angļu valodā ārzemju studentiem notiks:

2018/2019. studiju gadam Eiropas Komisija palielinājusi stipendiju apjomu, tādēļ atkarībā no valsts, uz kuru dosies, stipendijas apjoms Erasmus studijām mēnesī būs 620-720 EUR, praksei - 520-720 EUR.
RTU šajā mācību gadā piedāvā studentiem vairāk nekā 300 galamērķus Erasmus studiju mobilitātei kādā no ES, EEZ valstīm vai ES kandidātvalstī.

Vairāk par Erasmus studijām lasi ejuz.lv/erasmusstudijas, par Erasmus praksi - ejuz.lv/erasmusprakse.

NOSACĪJUMI PRETENDENTIEM - Erasmus+ mobilitātē var doties jebkurš RTU studējošais. Tā iespējama visās studiju programmās, visās studiju formās un augstākās izglītības līmeņos, tostarp RTU filiāļu studenti, kā arī nepilna laika un neklātienes studenti aicināti pieteikties dalībai Erasmus+ programmā.

Apmaiņas brauciena brīdī studentam jābūt pabeigušam vismaz bakalaura līmeņa 1. kursu (pieteikties var jau pēc 1. sesijas), nedrīkst būt akadēmiskie parādi un nepieciešamas labas sekmes līdzšinējās studijās (vidējā svērtā atzīme ne zemāka par 6.0), labas angļu valodas zināšanas, kā arī skaidri formulēts mērķis mobilitātei.

RTU izbraucošo studentu Erasmus+ koordinatores (Kaļķu iela 1-302, Rīga):