Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Digitālo lekciju cikls «Entangled Modernities: Perspectives of a Global History of Architecture»

5. maijs, 2021

Piektdienu pēcpusdienās arhitektūras studenti un citi interesenti aicināti piedalīties Veimāras Bauhaus universitātes (Vācija) organizētā digitālo lekciju ciklā «Entangled Modernities: Perspectives of a Global History of Architecture». Lekcijās galvenā uzmanība pievērsta globalizācijas un lokalizācijas procesu nozīmei un to ietekmei uz vietējo, reģionālo un nacionālo attīstību. Ģeogrāfiski digitālais ceļojums ved no Osmaņu impērijas uz Dienvidaustrumāziju un Japānu un no Āfrikas uz Kaliforniju.

Lekcijas vada starptautiski eksperti, kuru darbs saistīts ar arhitektūru, urbānismu un globālu un starpkultūru attiecību veidošanu.

Katra prezentācija ilgst 45 minūtes. Pēc tam seks jautājumu un atbilžu sesija.

Lekciju programma

Vairāk informācijas