Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Ceļojošā izstāde «Radošā inženierija II»

18. marts, 2019

Līdz 15. aprīlim RTU Arhitektūras fakultātes 4. stāvā apskatāma ceļojošā izstāde «Radošā inženierija II».

Izstādes mērķis ir paaugstināt būvnozares prestižu sabiedrībā, kā arī pievērst uzmanību Latvijas būvuzņēmēju spējām pēdējo gadu laikā realizēt unikālus, daudzveidīgus industriālos objektus – loģistikas parku, molu, tiltu, baseinus, ceļus, viesnīcu un citus objektus.

Izstādi veido 18 lielformāta planšetes ar foto stāstiem latviešu un angļu valodā par iedvesmojošiem un pārsteidzošiem būvobjektu tapšanas mirkļiem. Skatītāji var tuvāk iepazīties ar Rīgas cirka fasādes rekonstrukcijas norisi, peldbaseinu būvniecību visā Latvijā, Ventspils Dienvidu mola atjaunošanas darbiem, tramvaja līnijas un pieguļošās teritorijas komplekso rekonstrukciju Liepājā, ceļu posma rekonstrukciju maršrutā Ventspils – Liepāja, tilta pār Gauju Siguldā pārbūvi, biogāzu ražotņu būvniecību Latvijā un Igaunijā, unikāliem koka darbiem objektos visā Latvijā, «VGP Park Ķekava» būvniecību, Mežaparka estrādes pārbūvi, «Wellton Riverside SPA Hotel» būvniecību, dizaina vidusskolas «Saules skola» jauno korpusu būvniecību Daugavpilī, apakšstacijas būvniecību Lapeņu ielā Rīgā, digitālās strūklakas izveidi Ogrē, Valmieras stadiona un manēžas būvniecību, Ventspils mūzikas vidusskolas ar koncertzāli būvniecību, Alojas uzņēmējdarbības atbalsta centra – bibliotēkas «Sala» būvniecību.

Izstādes organizators ir biedrība «Building Design and Construction Council»; atbalstītāji - uzņēmumi «CTB», «YIT», «BMGS», «Abora», «Fima».