Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte

Atklās japāņu mākslinieka Tengyo Kura fotogrāfiju izstādi «Chronicle of Vagabondism» un arhitektūras studentu kaligrāfijas darbu izstādi

18. septembris
.
.

19. septembrī plkst. 12.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultātes ātrijā atklās japāņu mākslinieka un ceļotāja Tengyo Kura fotogrāfiju izstādi «Chronicle of Vagabondism» un fakultātes 3. kursa studentu otas tehnikā rakstīto vārdu izstādi.

13. septembrī Tengyo Kura topošos arhitektus tēlotājas mākslas studiju kursā «Grāmatu grafika. Plakāts» iepazītināja ar kaligrāfiju un hieroglifu rakstību. Meistarklasē studējošie apguva otas turēšanas un līniju zīmēšanas pamatprincipus un uzzināja daudz interesantus faktus par japāņu valodas rakstības vēsturi un kultūru. 

Izstādē, kas RTU Arhitektūras fakultātes ātrijā būs skatāma līdz 5. oktobrim, eksponētas gan Tengo Kura fotogrāfijas, kas stāsta par viņa ceļojumu un dzīvi šovasar Āfrikā, gan pagājušajā nedēļā kaligrāfijas meistarklasē tapušie 3. kursa studentu darbi. 

Meistarklases iniciatore un izstādes idejas autore un kuratore ir RTU Arhitektūras fakultātesTēlotājas mākslas katedras lektore Elina Elere.

Tengyo Kura fotogrāfiju izstāde «Chronicle of Vagabondism» un arhitektūras studentu kaligrāfijas darbu izstāde

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

18. septembris plkst. 14:37

Līdzīgi raksti

Jaunumi