Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Arhitektūras studenti aicināti piedalīties «Lauder Architects» meistarklasē

8. maijs, 2023

18. maijā plkst. 14.30  ̶ 16.00 RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 115. auditorijā studenti, mācībspēki un citi interesenti ir aicināti apmeklēt «Lauder Architects» arhitektu vadīto meistarklasi.

Seminārā arhitekti stāstīs, kā tapa «Lauder Architects», iepazīstinās ar savu ikdienas darbu, pienākumu sadalījumu birojā un ļaus ieskatīties projektu tapšanas procesā.

«Lauder Architects» ir birojs, ko 2013. gadā izveidoja arhitekti Rita Laudere un Kārlis Lauders. Desmit gadu laikā birojs organiski ir izaudzis līdz jaudīgai 14 profesionāļu komandai, darbā iesaistot arhitektus, dizainerus un inženierus. «Lauder Architects» strādā gan pie maziem, gan liela mēroga publiskiem un privātiem arhitektūras un interjera dizaina projektiem.

Pieteikšanās, rakstot uz