Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Apsveicam Jāņa Alkšņa balvas laureāti

24. aprīlis, 2019

23. aprīlī RTU 60. Studentu zinātniski tehniskās konferences sekcijā «Arhitektūra un pilsētplānošana» studenti iepazīstināja ar savu zinātnisko darbu rezultātiem.

4. kursa studentes Luīzes Eglītes pētījums «Kopdarbnīcu telpiskās kvalitātes daudzveidība» šogad atzīts par labāko, un tā autore ieguva gadskārtējo arhitekta Jāņa Alkšņa balvu. Apsveiam un lepojamies!

Jāņa Alkšņa balvas mērķis ir rosināt studentus veikt pētījumus un piedalīties zinātniskajā darbā.

Konkursa kārtībā ik gadu viens students saņem 350 eiro lielu stipendiju, kā arī diplomu un grāmatu «Arhitekts Jānis Alksnis 1869–1939 Architect» ar autora ierakstu.

Finansējums stipendijai tiek iegūts no grāmatas «Arhitekts Jānis Alksnis 1869–1939 Architect» pārdošanas ieņēmumiem.