Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte

Apstiprināts pasākumu cikla «Latvijas arhitektūras izglītībai 150» logo

18. jūnijs, 2019
.
.

16. maijā noslēdzās RTU Arhitektūras fakultātes izsludinātais konkurss par pasākumu cikla «Latvijas arhitektūras izglītībai 150» logo un devīzes idejām.

Apkopojot skatītāju balsojuma rezultātus un konkursa žūrijas komisijas - RTU AF dekāna profesora Uģa Bratuškina, dizaineres Danielas Treijas un RTU AF Studentu pašpārvaldes prezidenta Jēkaba Ozola vērtējumu, par labāko ideju atzīts Borisa Krutika veidotais logotips.

Arhitektūras izglītība Latvijā šogad svin savu 150. jubileju. 1869. gadā Rīgas Politehnikumā atvēra Arhitektūras nodaļu, un tās pirmais absolvents 1874. gadā bija Oskars Bārs. Gadu gaitā arhitektūras izglītība Latvijā ir piedzīvojusi dažādas pārmaiņas – ir mainījušies augstskolu nosaukumi, mājvietas, laikmeta prasības, tomēr visos laikos arhitektūras studijas, tāpat kā arhitekta profesija, ir bijušas pieprasītas un prestižas.

Savu 150. dzimšanas dienu RTU AF šoruden iecerējusi svinēt ar pasākumu ciklu «Latvijas arhitektūras izglītībai 150». Izstādēs, grāmatās, konferencēs un saviesīgos burziņos atskatīsimies uz Latvijas arhitektūras izglītības attīstību un iezīmēsim nākotnes perspektīvas.

Lai nodrošināti vienotu visu jubilejas gada pasākumu vizuālo tēlu un sekmētu šīs nozīmīgā notikuma popularizēšanu plašākā sabiedrībā, RTU AF aprīlī izsludināja pasākumu cikla «Latvijas arhitektūras izglītībai 150» logo un devīzes ideju konkursu.

Logo un devīze tiks izmantoti dažādos jubilejas pasākumu informatīvajos un prezentācijas materiālos gan drukātā veidā, gan interneta vidē.

Konkursā varēja piedalīties ikviens interesents.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

18. jūnijs, 2019 plkst. 18:12

Līdzīgi raksti

Ziņas

_