Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Sagatavošanās kursi zīmēšanā

9. septembris, 2019

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina topošos arhitektūras un dizaina studentus pieteikties sagatavošanas kursiem, lai pilnveidotu savas prasmes un sagatavotos RTU iestājpārbaudījumiem zīmēšanā.

Kursi domāti potenciālajiem studentiem, kuri 2020./2021. akadēmiskajā gadā vēlas mācīties RTU Arhitektūras fakultātes studiju programmā «Arhitektūra», Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes studiju programmā «Materiālu tehnoloģija un dizains» vai arī Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes studiju programmā «Industriālais dizains».

Lai gatavotos zīmēšanas eksāmenam arhitektūrā, piedāvātais kursu ilgums ir astoņi mēneši — oktobris, novembris, decembris, janvāris, februāris, marts, aprīlis, maijs. Savukārt, lai sagatavotos zīmēšanas eksāmenam abās dizaina programmās, kursu ilgums ir četri mēneši — februāris, marts, aprīlis, maijs.

Lai pieteiktos kursiem, jāaizpilda reģistrācijas anketa

Sagatavošanas kursu nodarbības notiks otrdienās un trešdienās plkst. 16.30-18.30 un sestdienās plkst. 11.00-13.00 un 13.30-15.30. Dubultnodarbība sestdienās paredzēta divas reizes mēnesī.

Kursi notiks RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, Zīmētavā, 4  stāvā, 435. telpā.

Pirmās nodarbības notiks otrdien, 1. oktobrī, vai trešdien, 2. oktobrī, vai arī sestdien, 5. oktobrī, vai sestdien, 12. oktobrī (atkarībā no izvēlētās dienas). Līdzi jāņem A2 formāta rasēšanas papīrs, HB zīmulis, dzēšgumija, stiprinājuma piespraudes.

Maksa par kursiem norādīta reģistrācijas anketā. Ir iespējams dalītā maksājuma modelis jeb norēķins reizi mēnesī.

Rēķinu par kursiem potenciālie dalībnieki saņems elektroniski, aizpildīto reģistrācijas anketu nosūtot uz e-pastu .

Par katru nākamo mēnesi jāsamaksā līdz iepriekšējā mēneša 20. datumam. Dalība nodarbībās — uzrādot kvīti (izdruku) par maksājumu.

Tālrunis uzziņām: 67089212 vai 67089210

Zīmēšanas kursus nodrošina Arhitektūras fakultātes Tēlotājas mākslas katedra.

No oktobra studētgribētājiem tiks piedāvāti arī sagatavošanās kursi matemātikā, fizikā un ķīmijā.