Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Aicinām maģistrantūras studentus pieteikties dalībai starptautiskā tiešsaistes 24 hakatonā «Reanimate the dinosaur»

30. oktobris, 2020

Aicinām RTU Arhitektūras fakultātes maģistrantūras studentus pieteikties dalībai starptautiskā tiešsaistes 24 hakatonā «Reanimate the dinosaur».

International 24h Urban Design Hackathon 2020 from Martina Jacobi on Vimeo.

Hakatons notiks 5. un 6. decembrī un tajā piedalīsies mācībspēki un studenti no Veimāras Bauhaus universitātes (Vācija), Ārhūsas arhitektūras skolas (Dānija), Ljēžas Universitates (Beļģija) un Rīgas Tehniskās universitātes.

Dalībnieku uzdevums būs, strādājot starptautiskās darba grupās, 24 stundu laikā piedāvāt idejas, kā nākotnē attīstīt šobrīd novārtā pamesto tirdzniecības ēku Berlīnē, Leopolda laukumā. Vācu arhitekta Helmuta Kriegbauma 1978. gadā projektētais lielveikals «Karstadt» agrāk bija viena no populārākajām iepirkšanās vietām Berlīnē un arī simbols iedzīvotāju labklājībai un pilsētas attīstībai, bet šobrīd tas nolemts slēgšanai.

Lai piedalītos hakatonā katram dalībniekam līdz 5. novembrim jāsagatavo un organizatoriem uz e-pastu un m jānosūta īss video pieteikums, 40 sekundēs iepazīstinot ar savu universitāti, dzimto pilsētu un pilsētu, kurā pašlaik dzīvo vao vēlētos dzīvot un pastāstot, kāpēc ir vēlme piedalīties hakatonā.

Vairāk informācijas par hakatonu