Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte

Aicina reģistrēties arhitektūras un pilsētplānošanas konferencei «Architecture of Migration»

11. septembris, 2019
.
.

Latvijas Arhitektu savienība sadarbībā ar Lietuvas un Igaunijas Arhitektu savienībām aicina reģistrēties arhitektūras un pilsētplānošanas konferencei «Architecture of Migration», kas norisināsies 7. un 8. novembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpās.

Starptautiskā konference «Architecture of Migration» būs līdz šim lielākais starptautiskais notikums nozarē visā Baltijā, kas apskatīs reģiona pozīcijas pasaules pārmaiņu un globālo plūsmu kontekstā.

Konferences fokusā būs Baltijas jūras reģiona valstu vienotā, bet reizē neviendabīgā kopaina, uzsverot gan iekšējās, gan ārējās migrācijas procesus un kopsakarības ar plašāku ģeogrāfiju. Akcents tiks likts uz Baltijas jūras reģiona valstu kopējo ekosistēmu, kā arī tiks izcelta citu valstu unikālā pieredze izpratnes veidošanai par procesiem, ko iniciē mobilitāte – cilvēku, transporta, preču, pakalpojumu, datu un citas plūsmas.

Līdz 30. septembrim iespējams iegādāties biļetes par samazinātu cenu – €59.00 Akadēmiskā biļete (studentiem un akadēmiskajam personālam) un €149.00 Standarta biļete. 

Plašāka informācija par programmu un biļetes pieejamas konfernces mājaslapā www.architectureofmigration.org

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

11. septembris, 2019 plkst. 17:08

Līdzīgi raksti

Ziņas

_