Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

Aicina pievienoties studentu organizācijai «BEST-Riga»

24. februāris, 2020

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu organizācija «BEST-Riga» aicina RTU studentus, kuri vēlas pilnveidoties un attīstīt savas iemaņas un darboties starptautiskā vidē, pievienojoties organizācijas komandai, 5. martā piedalīties «BEST-Riga» atvērtajā sēdē. Tajā piedalīsies arī kustības «Iespējamās misijas» pārstāvji, ļaujot studentiem uzzināt vairāk par projektu Mācītspēks. Sēde notiks plkst. 18.30  Āzenes 12/1 111. auditorijā.

Atvērtajai «BEST-Riga» sēdei aicināti pievienoties tie studenti, kuriem patīk izaicinājumi un kuri vēlas uzzināt par iespējām attīstīt savas sociālās un tehniskās prasmes, par iespējām apceļot Eiropu, iegūt jaunus draugus un gūt prieku no sastrādāšanās komandā.

Jaunā skolotāju izglītības projekta Mācītspēks mērķis ir piesaistīt darbam skolā jomas profesionāļus, kuri ir ieguvuši vai iegūs augstāko izglītību līdz 2020. gada jūnijam. Projektā uzņems 100 dalībniekus, kuri divus gadus strādās skolā, paralēli apgūstot jaunākās pedagoģijas metodes un attīstot savas līderības spējas. Šī ir iespēja uzreiz pēc universitātes iegūt vērtīgu darba pieredzi, ko novērtē darba devēji. Lielākoties jaunie skolotāji ir ar misijas apziņu un vēlas paši mācīties, attīstīties un palīdzēt citiem.

Studentu organizācija «Board of European Students of Technology» (BEST) ir nepolitiska bezpeļņas Eiropas tehnisko universitāšu studentu organizācija, kas pārstāvēta 32 Eiropas valstu 97 universitātēs, un «BEST-Riga» ir viena no tām. Tā nodrošina papildu izglītību RTU studentiem, organizējot dažādus pasākumus, kā arī veicinot sadarbību starp studentiem un uzņēmumiem.

«BEST-Riga» mājaslapā