Arhitektūras fakultāte
Parādīt izvēlni
Arhitektūras fakultāte

Ziņas

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, RTU lekcijas notiek attālināti

Reaģējot uz epidemioloģisko situāciju valstī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), sākot no 8. oktobra līdz pat rudens semestra beigām 2021. gada 31. janvārī, visas lekcijas notiek attālināti. Inženierzinātņu studentiem tik nepieciešamie laboratorijas darbi ir atļauti klātienē, bet – tikai nelielās grupās un obligāti lietojot sejas aizsargmaskas. Tās visiem studējošajiem, mācībspēkiem un darbiniekiem obligāti ir jālieto, arī pārvietojoties RTU telpās.

27. oktobris

RTU aicina maģistrantūras studentus piedalīties jaunā starptautiskā pilotprojektā

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) sadarbībā ar Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) zināšanu un inovāciju kopienu «Climate-KIC» piedāvā RTU maģistrantūras studentiem iespēju piedalīties starptautiskā pilotprojektā «EIT Climate-KIC Climate Innovation Leadership Programme» un kļūt par daļu no Eiropas profesionāļu kopienas, kas spēj radīt reālus sistēmiskus risinājumus klimata pārmaiņu mazināšanai.

24. novembris

RTU studenti zināšanas iegulda Latvijas nākotnē

Valsts svētku nedēļā ne tikai atceramies, kā tapa mūsu valsts, bet arī aizdomājamies, kāda būs nākotnes Latvija. Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) inženierzinātes un augstās tehnoloģijas apgūst gandrīz 15 000 studentu, un katram no viņiem ir savs sapnis par Latviju, par to, kāds, izmantojot RTU iegūtās zināšanas, būs viņu ieguldījums Latvijas nākotnē. 

20. novembris
_