Daļiņu fizikas un paātrinātāju tehnoloģiju institūts
Daļiņu fizikas un paātrinātāju tehnoloģiju institūts

RTU pētnieki iekļauti zinātnei veltītā kalendārā

8. janvāris, 2020

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pētnieku Armanda Šenfelda un Kārļa Dreimaņa portretējumi skatāmi jaunajā zinātnei veltītajā 2020. gada kalendārā «Zināt! Tas ir Latvijas dabā».

Kalendārā iekļauts Rīgas Tehniskās universitātes Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes Industriālās elektronikas un elektrotehnoloģiju katedras pētnieka Armanda Šenfelda un Augstas enerģijas daļiņu fizikas un paātrinātāju tehnoloģiju centra vadošā pētnieka Kārļa Dreimaņa portreti.

Kalendārā apskatāmi 12 Latvijas zinātnieku portreti, vēstot par viņu sasniegumiem. Izglītības un zinātnes ministrija kalendāru veido jau trešo gadu, un tā mērķis ir cildināt Latvijas zinātnes spēku un daudzveidību.

Visu 12 zinātnieku portreti līdz ar videostāstiem par to varoņiem līdz 7. februārim apskatāmi izstādē Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Video stāstus iespējams noskatīties Izglītības un zinātnes ministrijas mājaslapā.

Kalendāra «Zināt! Tas ir Latvijas dabā» un izstādes atklāšana

Saistītie tagi: