Daļiņu fizikas un paātrinātāju tehnoloģiju institūts
Daļiņu fizikas un paātrinātāju tehnoloģiju institūts

RTU notiks CERN organizēts intensīvās apmācības kurss «Spring Campus»

12. februāris, 2018

No 2018. gada 23. līdz 26. aprīlim Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiks Eiropas Kodolpētījumu organizācijas (European Organization for Nuclear ResearchCERN) rīkots intensīvās apmācības kurss «Spring Campus», kura tematika saistīta ar informācijas tehnoloģijas un skaitļošanas jomu. Pasākumā, kas notiks jau piekto reizi, aicināti piedalīties arī RTU bakalaura un maģistrantūras līmeņa studenti, kuri universitātē apgūst datorzinātnes vai ar tām saistītas jomas.

Pasākuma pamatprogramma sastāv no sesijām angļu valodā, kuru kopējais ilgums ir 25 stundas. Programmas zinātniskajā saturā iekļauti šādi temati: informācijas tehnoloģijas, drošība, komandas darbs, projekta vadība, zinātne un sabiedrība, režģiskā un privātā mākoņskaitļošana.

Tāpat programmā iekļauti divi sociālās ievirzes pasākumi, kuros studenti varēs uzzināt vairāk informācijas par CERN un gūt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Pasākuma noslēgumā studenti, kuri sekmīgi būs piedalījušies sesijās, saņems sertifikātus (ar norādītu paveiktā darba apjomu, kas izteikts ar Eiropas Kredītu pārneses sistēmas (ECTS) kredītpunktiem).

Vairāk informācijas par pasākumu un pieteikšanās kārtību lasīt tā mājaslapā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

12. februāris, 2018 plkst. 13:53