Daļiņu fizikas un paātrinātāju tehnoloģiju institūts
Daļiņu fizikas un paātrinātāju tehnoloģiju institūts

Lasiet «Jaunā Inženiera» vasaras numuru!

15. jūnijs, 2017

Klajā nācis Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) izdevuma «Jaunais Inženieris» vasaras numurs, kas iepazīstina ne tikai ar stipendijām studentiem un jaunām studiju programmām, bet arī ar lieliskiem jauniem zinātniekiem un absolventiem.

RTU studentu saimei būs interesanti uzzināt ko vairāk par Studentu parlamenta jauno prezidentu Kristenu Raščevski un viņa sadarbību ar RTU Dizaina fabriku.

Intervijā RTU Inženierzinātņu vidusskolas fizikas skolotāja un «Ekselences balvas» ieguvēja Virgīnija Vītola stāsta, kāpēc jābūt stingrākiem uzņemšanas noteikumiem augstskolās un kā mācīt fiziku vidusskolēniem.

Jaunais žurnāls lasītājam paver Eiropas Kodolpētniecības centra (CERN) aizkulises – RTU doktorants Artūrs Ivanovs atklāj, kā iemantojis lielākā daļiņu pētniecības centra uzticību. Žurnāls sniedz ieskatu arī CERN zinātnes nedēļas notikumos Latvijā.

Par savu sapņu darbu stāsta RTU absolvents arhitekts Nils Remess, kurš jau pāris gadu strādā Abū Dabī un bija iesaistījies izcilās arhitektes Zahas Hadīdas projektā Dubaijā. Par darbu apģērbu ražošanas uzņēmumā «Amoralle» stāsta absolvente Madara Jakovļeva, bet Ričards Poriņš, kurš absolvēs Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāti, — par sporta auto uzlabošanu.

Savukārt savu motivāciju sportot un studēt RTU atklāj «RTU/Robežsardze» volejbola komandas spēlētājs Gatis Garklāvs.

«Jaunā Inženiera» vasaras numurā var uzzināt arī par jaunām studiju programmām un daudzām stipendijām universitātes studentiem. Žurnāla numuru meklējiet RTU fakultātēs, Studentu parlamentā un citās struktūrvienībās vai arī lasiet internetā.

Veidosim «Jauno Inženieri» kopā! Redakcija gaida jūsu idejas un ieteikumus! Zvaniet pa tālruni +371 67089312.

Nākamais «Jaunā Inženiera» numurs iznāks 2017. gada oktobrī.

Žurnāla arhīvs

RTU Sabiedrisko attiecību departaments