Daļiņu fizikas un paātrinātāju tehnoloģiju institūts
Daļiņu fizikas un paātrinātāju tehnoloģiju institūts

17. janvāris, 2020
Foto: pixabay.com

Fizikas skolotāji aicināti pieteikties CERN skolotāju programmai Baltic Teacher Programme 2020 kura notiks š. g. 26.-30.aprīlī Ženēvā, Šveicē. Programmas dalībnieku skaits no Latvijas ir 12 fizikas skolotāji  (detalizēta informācija atrodama zem saites).

Dalībai programmā var pieteikties tikai LFSA biedri. Ja esi fizikas skolotājs, bet neesi Latvijas Fizikas skolotāju asociācijas biedrs, informāciju par iespēju iestāties asociācijā meklē zem saites.

Izlidošana no Rīgas uz Ženēvu ir plānota sestdien, 25. aprīlī plkst. 15.45, ielidošana Rīgā ceturtdien, 30. aprīlī plkst. 22.00.

Sakarā ar to, ka 26. aprīlī nav tiešais reiss uz Ženēvu, programmas dalībniekiem ir rezervēta viesnīca Ženēvas centrā ar brokastīm - to apmaksā paši programmas dalībnieki atbilstoši LFSA izrakstītam rēķinam (izmitināšana divietīgajos numuriņos ar atsevišķām gultām, izmaksas vienai personai 112,50 EUR). Pārējos izdevumus (ceļa izdevumi, dalība programmā, ēdināšana un naktsmītnes CERNā) sedz LR Izglitības un zinātnes ministrija.

Lai pieteiktos programmai, lūdzam līdz 11. februārim aizpildīt pieteikuma anketu ej.uz/CERN_pieteikums, norādot arī savas angļu valodas zināšanas un motivāciju piedalities programmā. Rezultāti tiks paziņoti 15. februāri pēc LFSA domes sēdes lēmuma.

17. janvāris, 2020 plkst. 15:41