RTU Augstas enerģijas daļiņu fizikas un paātrinātāju tehnoloģiju centrs
Parādīt izvēlni
RTU Augstas enerģijas daļiņu fizikas un paātrinātāju tehnoloģiju centrs

Aicina pieteikties COFUND Fellowships programmai Eiropas kodolpētījumu centrā CERN

25. novembris, 2012
.
.

Līdz 2013. gada 1. martam  zinātnieki aicināti pieteikties COFUND Fellowships programmai, kas notiek saistībā ar Eiropas komisijas 7. ietvarprogrammas Marijas Kirī vārdā nosaukto iniciatīvu. Šī programma nodrošina iespēju trīs gadu garumā veikt augstākā līmeņa pētījumus Eiropas kodolpētījumu centrā CERN (Conseil Européen pour la Recherche Nucléaire).

CERN ir Šveicē bāzēta starptautiska organizācija, plašākai sabiedrībai pazīstama kā viens no ievērojamākajiem  un respektablākajiem pētniecības centriem pasaulē. Šā gada oktobrī Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) parakstīja sadarbības līgumu ar CERN par sadarbību datorzinātnes un informācijas tehnoloģiju, elektronikas un telekomunikāciju, materiālzinātnes un inženierijas, kā arī enerģētikas un elektrotehnikas izpētes jomās.

CERN jau vairākus gadus organizē starptautisku Fellowship programmu, iesaistot zinātniekus un inženierus speciālistu prātu un prasmju izaicinošos pētījumos. Marijas Kirī iniciatīvas piedāvātā COFUND programma nodrošinaiespēju darbam, pētījumiem un nepārtrauktai attīstībai tiem, kurus interesē zinātne un tehnoloģijas visaugstākajā līmenī. Saistībā ar šo programmu zinātniekiem tiek piedāvāts trīs gadu līgums pētījumu veikšanai ar iespēju 12 mēnešus no kopējā līguma perioda pavadīt brīvi izvēlētā universitātē, pētniecības institūtā vai industriālā uzņēmumā ārpus CERN.

Vairāk informācijas par pieteikšanos un pētniecības sfērām pieejama šeit, kā arī rakstotuz:

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Zinātņu prorektora dienests

Publikācijas datums

25. novembris, 2012 plkst. 11:31

Līdzīgi raksti

Jaunumi