Arhitektūras un dizaina institūts
Arhitektūras un dizaina institūts

RTU Arhitektūras un dizaina institūta studenti gatavojas Meža dienām un koka pašgājēja auto sacensībām Kārķos

15. maijs

Ar plašu pasākumu programmu 25. maijā Valkas novada Kārķu pagastā apmeklētājus priecēs tradicionālās Meža dienas. Ikvienam neatkarīgi no vecuma un iepriekšējās pieredzes būs iespēja piedalīties izcilu meistaru vadītās darbnīcās un izmēģināt spēkus koka auto sacensībās, kā arī sportot, baudīt šķūņa koncertu «Stimperos». RTU Arhitektūras un dizaina institūta (ADI) 1. kursa studenti gan paši piedalīsies, gan palīdzēs organizatoriem un citiem dalībniekiem sagatavoties dalībai starptautiskajās koka pašgājēja auto sacensībās.

Sacensībās, kas notiks jau 11. reizi, var piedalīties gan iesācēji, gan pieredzējuši koka auto meistari. Meža dienu organizatori aicina skolu pedagogus, ģimenes, mazpulkus, jebkuru pieaugušo interesentu atsaukties, uzdrošināties pašiem izgatavot koka auto. Iepriekšējo gadu sacensībās uzvaras laurus plūkuši pat pamatskolas skolēni, konkurējot ar daudz vecākiem un pieredzes bagātākiem dalībniekiem.

Koka auto sacensības komentēs režisors un pazīstamais TV raidījumu vadītājs Pauls Timrots.

Koka auto sacensību uzvarētājus šogad gaida īpaša balva šogad būs īpaša - lidojums divām personām ar gaisa balonu, ko sarūpējis pasākuma atbalstītājs SIA «Mans Pilots». Vērtīgas balvas saņems arī katras auto klases pirmo trīs vietu ieguvēji.

RTU ADI studējošie topošie produktu dizaineri vadīs arī radošās darbnīcas, piedāvājot maziem un lieliem Meža dienu viesiem pašiem izgatavot kādu koka sīklietu, apgleznot seju vai izspēlēt studentu izgatavotās spēles un iesaistīties citās aktivitātēs.