Arhitektūras un dizaina institūts
Parādīt izvēlni
Arhitektūras un dizaina institūts

Aicinām uz tikšanos un sarunu ar mākslinieci Anitu Melderi viņas personālizstādē «Spektrs un horizonts»

14. jūnijs
.
.
.

20. jūnijā plkst. 16.00 Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un dizaina institūtā, Ķīpsalas ielā 6, ikviens ir aicināts docentes un gleznotājas Anitas Melderes vadībā apmeklēt viņas personālizstādi «Spektrs un horizonts» un radošā gaisotnē kavēties sarunās un iepazīties ar mākslinieces daiļradi un pedagoģisko darbu.

Māksliniece un pedagoģe Anita Meldere šogad svin savu dzīves un arī 50 gadu ilgo pedagoģiskā darba jubileju. Izstāde «Spektrs un horizonts», kas līdz 26. jūnijam skatāma RTU ADI ēkas ātrijā, ir apliecinājums radošā un pedagoģiskā darba līdzāspastāvēšanas iespējamībai, tāpēc tajā būs apskatāmi gan mākslinieces, gan viņas audzēkņu – RTU un Latvijas Mākslas akadēmijas studentu – darbi. 

«Mans laiks, ģimene, laikabiedri, studijas un darbs Latvijas Mākslas akadēmijā, mani audzēkņi akadēmijā un Rīgas Tehniskajā universitātē, pat mācību programmu un uzdevumu izstrāde un ieceres – viss ir savijies vienuviet blīvā dzīves audumā uz mana molberta,» atzīst Anita Meldere. 

Interesenti, kuri vēlas satikt mākslinieci klātienē un kopā ar viņu apskatīt izstādi, lūgti iepriekš pieteikties, aizpildot reģistrācijas anketu.

Pasākums notiks, ja būs pieteikušies vismaz 10 dalībnieki.

Kopīgot rakstu

Jaunumi