Izsludināts vasaras prakšu konkurss studentiem «Labā prakse»

18. aprīlis, 2012

Jau ceturto pavasari notiek Rīgas Tehniskās universitātes (RTU), Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) un Hipotēku bankas rīkotais vasaras prakšu konkurss studentiem «Labā prakse», kurā RTU un LLU studenti sacentīsies par iespēju iziet mēnesi ilgu praksi kādā no vadošajiem uzņēmumiem un saņemt stipendiju.

Ceturtdien, 19. aprīlī plkst. 13, Kaļķu ielā 1, RTU 119. telpā notika vasaras prakšu konkursa izsludināšanas pasākums, kurā piedalījās RTU mācību prorektors Uldis Sukovskis, LLU mācību prorektors Arnis Mugurēvičs un Hipotēku bankas valdes locekle Baiba Brigmane, kā arī studenti un uzņēmēji. Pasākumā tika sniegta informācija par konkursa norisi, savā pieredzē dalījās uzņēmēji, kas prakses vietas ir piedāvājuši iepriekšējos gados, un studenti,  kas jau izmantojuši «Labās prakses» iespējas pērn. Pasākuma laikā tika parakstīts konkursa nolikums.

Konkursa «Labā prakse» mērķis ir popularizēt inženierzinātnes un veicināt studentu ieinteresētību un zināšanas izvēlētajā studiju jomā. Šā gada konkursam RTU un LLU studenti var pieteikties no 19. aprīļa līdz 18. maijam, iesniedzot projekta darbu. Konkursa uzvarētāji varēs iziet vienu mēnesi ilgu praksi kādā no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem, kā arī saņemt 150 latu lielu stipendiju, ko nodrošinās Hipotēku banka. Kopumā tiks sarūpētas 34 prakses vietas – 25 RTU studentiem un deviņas LLU studentiem.

Prakses vietas šogad nodrošina uzņēmumi AS «SAF Tehnika», SIA «Dendrolight Latvija», SIA «Eko mājas», AS «Dzintars», SIA «NOOK Ltd.», LU Cietvielu fizikas institūts, SIA «Izoterms», AAS «Balta», SIA «Hipolīzings», profektēšanas birojs «Kārlis»,  VAS «Hipotēku un zemes banka», SIA «Peruza» u. c. Projektu konkursu «Labā prakse» organizē VAS «Latvijas Hipotēku un zemes banka», biedrība «Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments» un nodibinājums «RTU Attīstības fonds».

RTU Studentu parlaments

18. aprīlis, 2012 plkst. 16:50