Rīgas Tehniskajā universitātē notiek sacensības «Prāta spēles»

10. marts, 2017

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiek «Prāta spēles», kurās noskaidros labākos dalībniekus šahā, bridžā un dambretē. Sacensībās dalībniekiem būs iespēja iegūt stipendijas studijām RTU, kopējais balvu fonds ir virs 3500 EUR. RTU «Prāta spēles» notiek jau astoto reizi, un tās 1. aprīlī no plkst. 10 līdz 19 norisināsies RTU centrālajā ēkā Kaļķu ielā 1.

Lai pieteiktos sacensībām, bija jāaizpilda anketa. Prāta spēlēm pieteikties bija aicināts ikviens 8.–12. klašu skolēns, tomēr jo īpaši tika aicināti piedalīties tie jaunieši, kuri interesējas par inženierzinātnēm un domā studēt RTU.

Saņemtās naudas balvas varēs izmantot, norēķinoties par RTU sagatavošanas kursiem vai saņemt kā stipendiju, iestājoties RTU. Tāpat tā var būt daļa studiju maksas segšanai. Līdztekus naudas balvām dalībnieki izcīnīs kausus un citus pārsteigumus.

Dalība RTU «Prāta spēļu» sacensībās ir bez maksas.

Spēles notiks šahā, dambretē un bridžā.

Nolikums šaham
Nolikums dambretei