Studiju programmas «Industriālais dizains» reflektanti aicināti apmeklēt sagatavošanas kursus zīmēšanā

11. janvāris, 2017
Pasākums «Seko studentam» 2015. gada 27. oktobrī

2017./2018. akadēmiskajā studiju gadā Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte plāno uzņemt studētgribētājus jaunā bakalaura profesionālo studiju programmā «Industriālais dizains». Lai uzsāktu studijas šajā programmā, reflektantiem būs jākārto iestājpārbaudījums zīmēšanā, un, lai palīdzētu tam veiksmīgi sagatavoties, februārī sāksies sagatavošanas kursi zīmēšanā.

Jaunā studiju programma sagatavos speciālistus mašīnbūvniecības un citās inženierzinātņu jomās, kuri spēs uzsākt darbu jaunu, inovatīvu, laba dizaina un ergonomikas prasībām atbilstošu un sabiedrībai nepieciešamu izstrādājumu izveides jomā. Studējošajiem tiks attīstītas iemaņas ideju meklēšanas, skicēšanas, rasēšanas un modelēšanas jomās.

Studiju programmas absolventi būs speciālisti, kuri spēs piedāvāt inovatīvus risinājumus ar videi draudzīgu pieeju. Absolvējot studiju programmu, jaunie speciālisti spēs izstrādāt dažādus mašīnbūvniecības un citu inženierzinātņu jomu produktus – transportlīdzekļus un to papildaprīkojumu, dažāda veida aparātus, sadzīves tehniku, trenažierus utt., kā arī pilsētvides objektus (sabiedriskā transporta pieturvietas, parku soliņus, gaismas ķermeņus u.c.).

Studiju programmā paredzētas valsts budžeta finansētās, kā arī maksas studiju vietas. Studiju ilgums ir četri gadi, un studijas notiek pilna laika klātienē. Stājoties programmā, tiks ņemti vērā centralizēto eksāmenu matemātikā un fizikā vai svešvalodā rezultāti. Papildus jākārto iestājpārbaudījums zīmēšanā. Lai sagatavotos iestājpārbaudījumam, studētgribētāji aicināti apmeklēt četru mēnešu zīmēšanas sagatavošanas kursus.

Kursi notiks Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes Tēlotājas mākslas katedrā, Ķīpsalas ielā 6, 435. telpā – Zīmēšanas zālē. Kursus iespējams apmeklēt trešdienu pēcpusdienās vai sestdienās (divas reizes mēnesī).
Kursi notiks:

• trešdienās 16.30–18.30
  • sestdienās divas reizes mēnesī 11.00–15.30 (pārtraukums no 13 līdz 13.30)

Līdzi jāņem A2 formāta rasēšanas papīrs, HB zīmulis, dzēšgumija, stiprinājuma piespraudes.

Lai pieteiktos kursiem, jāaizpilda pieteikuma anketa  un jānosūta uz e-pastu .

Zīmēšanas sagatavošanas kursus nodrošina Tēlotājas mākslas katedra.

Tālrunis uzziņām: 67089210

Informācija par visiem RTU sagatavošanas kursiem – rtu.lv.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

11. janvāris, 2017 plkst. 13:37