RTU un LU notiks 58. Valsts Ķīmijas olimpiāde 9.-12. klasei

20. marts, 2017
Foto – Pixabay

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) un Latvijas Universitātē (LU) no 22. līdz 24. martam notiks 58. Valsts Ķīmijas olimpiāde 9.–12. klašu skolēniem. Olimpiāde plānota divās kārtās – teorētiskā un eksperimentālā –, un tās notiks LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, un RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē (MLĶF), Paula Valdena ielā 3.

Olimpiādes laikā 22. martā LU no plkst. 11.30 līdz 15 notiks arī ķīmijas skolotāju seminārs. 23. martā papildus eksperimentālajai kārtai no plkst. 10 līdz 14.30 notiks meistarklases un iepazīšanās ar pētniecisko darbu ķīmijā, savukārt no plkst. 15.30 līdz 17.30 tiks analizēti teorētiskās kārtas uzdevumi. Uzvarētāju apbalvošana notiks 24. martā plkst. 13 RTU.

Valsts Ķīmijas olimpiāde notiks jau 58. reizi, un tā ir viena no senākajām valsts mācību priekšmetu olimpiādēm Latvijā. Olimpiāde tiek organizēta Eiropas Sociālā fonda projektā «Nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu īstenošana izglītojamo talantu attīstībai», un to rīko Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts Izglītības satura centrs sadarbībā ar RTU MLĶF un LU Ķīmijas fakultāti.

58. Valsts Ķīmijas olimpiādes darba kārtība

RTU Sabiedrisko attiecību departaments