RTU studiju programma «Inovācijas un uzņēmējdarbība» aicina uz Atvērto durvju dienu

17. augusts, 2017
MBA programmas «Inovācijas un uzņēmējdarbība» absolventi Lielajā izlaidumā 30.06.2017.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) MBA (Master of Business Administration) programmas «Inovācijas un uzņēmējdarbība» Atvērto durvju diena notiks otrdien, 22. augustā, plkst. 17 RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē (IEVF), Kalnciema ielā 6. Pasākumā topošie studenti varēs uzzināt par programmas saturu, studiju procesu un vidi, savukārt plkst. 18 viņiem būs iespēja kārtot angļu valodas testu, kas nepieciešams, lai studētu MBA programmā.

Minētā ir maģistra profesionālo studiju programma, kas īpaša ir ar to, ka studenti gūst ne tikai teorētiskās uzņēmējdarbības vadības zināšanas, bet kopā ar studiju biedriem, starpdisciplināri sadarbojoties, jau studiju laikā veido savus inovatīvos produktus.

Programmas mērķis ir nodrošināt mūsdienu mainīgā tirgus vajadzībām atbilstošu izglītību uzņēmējdarbības vadībā, un to realizē augsti kvalificēti profesionāļi no Latvijas un Norvēģijas biznesa vides. Studiju noslēgumā studenti raksta un aizstāv maģistra darbu, kas ir vienlaikus teorētisks un arī praktisks pētījums uzņēmuma biznesa problēmu risināšanai.

MBA programma ir labi pazīstama Latvijas izglītības tirgū, jo 14 darbības gadu laikā to absolvējuši vairāk nekā 300 absolventu, kuri izveidojuši savus uzņēmumus, veiksmīgi attīstot karjeru privātajā sektorā, vai arī programmā gūtās uzņēmējdarbības vadības iemaņas izmanto, strādājot valsts sektorā.

Programmu «Inovācijas un uzņēmējdarbība» sadarbībā ar Norvēģijas Dienvidaustrumu universitātes koledžu uzsāka 2003. gada rudenī. Tās mērķauditorija ir profesionāļi ar darba pieredzi vadītāja, projektu vadītāja, menedžera un citos amatos individuālajā uzņēmējdarbībā vai valsts iestādēs. Šīs programmas absolventi saņem ne tikai RTU profesionālā maģistra grāda diplomu un kvalifikāciju, bet arī Norvēģijas partneraugstskolas izdotu sertifikātu.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

17. augusts, 2017 plkst. 16:40