RTU Liepājas un Ventspils filiāles piedalīsies Kurzemes uzņēmēju dienās

29. maijs, 2017
RTU filiāļu stendā būs iespēja aplūkot Mitshubishi robota manipulatoru. Foto: Reinis Zēbergs

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Liepājas un Ventspils filiāļu darbinieki un studenti piedalīsies «Uzņēmēju dienās Kurzemē 2017», kas notiks 2. un 3. jūnijā Ventspils Olimpiskajā centrā, Ventspilī, Sporta ielā 7/9.

RTU Kurzemes filiāļu mācībspēki un studenti izstādes apmeklētājus informēs par filiālēs piedāvātajām studiju programmām, studiju nosacījumiem, iespējām studēt par valsts budžeta līdzekļiem, par karjeras iespējām pēc RTU absolvēšanas un citiem jautājumiem. RTU filiāļu stendā būs iespēja aplūkot Mitshubishi robota manipulatoru, kurš uz izstādes laiku būs ieprogrammēts, lai demonstrētu īpašu vasaras programmu, lejot atspirdzinošus dzērienus glāzēs. Tāpat izstādes apmeklētāji varēs darbībā redzēt tā sauktās «Jēkaba kāpnes», ar kuru palīdzību tiks demonstrēta elektriskā loka pārvietošanās starp diviem elektrodiem.

Uzņēmēju diena pulcēs Kurzemes reģiona uzņēmējus. Pērn izstādē piedalījās 150 uzņēmumi, kā arī astoņas Kurzemes pilsētu un novadu pašvaldības, stāstot apmeklētājiem par aktualitātēm, un sniedzot iespēju reklamēties saviem uzņēmējiem.

Šogad «Uzņēmēju dienās Kurzemē 2017» tiks aktualizēti arī profesionālās izglītības un nodarbinātības jautājumi, pasākumu veidojot kā sava veida atvērto durvju dienas, kurās uzņēmumi ne tikai reklamēs savu produkciju vai pakalpojumus, bet arī pozicionēs sevi kā potenciālo prakses vai nākotnes darba vietu pašreizējiem studentiem un skolēniem. Pasākumā piedalīsies ne tikai uzņēmēji, bet arī izglītības iestādes, tostarp RTU Kurzemes filiāles.

Uzņēmēju dienas organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Ventspils pilsētu.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

29. maijs, 2017 plkst. 12:00