RTU Liepājas filiāles studenti iesaistīsies uzņēmēju problēmu risināšanā

8. marts, 2017
RTU Liepājas filiāle

No 20. līdz 24. martam Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Liepājas filiālē norisināsies pētniecības studiju projekts «Uzņēmumu darbības pilnveide». Tā laikā uzņēmumi studentiem piedāvās atrisināt kādu reālu uzņēmējdarbības problēmu vai veikt konkrētas situācijas analīzi. Projekts notiek RTU 155 gadu jubilejas pasākumu ietvaros.

«Šī pasākuma galvenais mērķis ir uzlabot studentu profesionālās prasmes, un tas tiek realizēts kā viena no aktīvām un integrētām mācību metodēm, kuras tiek izmantotas RTU Liepājas filiālē,» uzsver projekta vadītāja Svetlana Ivanova. Triju dienu laikā dažādi uzņēmumi piedāvās studentiem risināšanai savas problēmas vai veikt kādas situācijas analīzi. Studiju projekta laikā studenti varēs izmantot zināšanas, kuras ieguvuši dažādos studiju kursos, jo uzdevumu veikšanai būs nepieciešama starpdisciplināra pieeja.

Pētniecības studiju projektā piedalīsies RTU Liepājas filiāles bakalaura studiju programmas «Uzņēmējdarbība un vadīšana» 1. un 2. kursa, kā arī koledžas līmeņa 1. kursa studenti un Liepājas Raiņa 6. vidusskolas skolēni.

Kā lektori piedalīsies Liepājas pilsētas Attīstības pārvaldes Ekonomikas nodaļas vadītājs Arnis Vītols, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieka vietnieks attīstības jautājumos Uldis Hmieļevskis, uzņēmējs, sertificēts biznesa izaugsmes treneris, personiskās izaugsmes kompānijas «The John Maxwell Team» pārstāvis Jānis Janovskis un Biznesa augstskolas «Turība» StartUp akadēmijas mentors Ralfs Minkevičs. Vieslektori iepazīstinās studentus ar Liepājas un Latvijas biznesa un ekonomiskās vides aktualitātēm, kā arī sniegs ieskatu jaunuzņēmumu darbības jomā.

Reālas uzņēmējdarbības problēmas un situācijas piedāvās SIA «Kurzemes biznesa inkubators» inkubētie uzņēmumi, nodrošinot studentiem iespēju iesaistīties praktisku jautājumu risināšanā, kā arī izveidot profesionālo kontaktu loku.

Pasākuma programma

RTU Sabiedrisko attiecību departaments