RTU Inženierzinātņu vidusskolas eksperimentus skaties LTV spēlē «Gudrs, vēl gudrāks»

13. janvāris, 2017
Eksperimentu LTV studijā demonstrē Aleksandrs Kalinovskis. Foto - LTV

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) jau otro sezonu Latvijas Televīzijas (LTV) spēlē «Gudrs, vēl gudrāks» katru piektdienas vakaru plkst. 19.05 demonstrē eksperimentus un uzdod jautājumus raidījuma dalībniekiem. 13. janvārī 9. klases atlases kārtā RTU Inženierzinātņu vidusskolas vārdā jautājumu uzdos Aleksandrs Kalinovskis.

Skolēnu, skolotāju un vecāku iecienīto LTV gudrinieku spēli arī 2016./2017. gada sezonā vada Valters Frīdenbergs un Kaspars Ozoliņš. Latvijas vispārizglītojošo skolu 5.–12. klases skolēni par gudrāko titulu katrā klašu grupā cīnīsies līdz pat pavasarim.

Spēlē var piedalīties ne tikai klātienē, bet spēlēt arī aplikācijas spēli mobilajās ierīcēs. Raidījuma ierakstus iespējams noskatīties LTV mājaslapā.

Studentu piedalīšanos spēlē «Gudrs, vēl gudrāks» organizē RTU Komunikācijas un mārketinga departaments sadarbībā ar RTU fakultātēm un Studentu parlamentu.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

13. janvāris, 2017 plkst. 16:37