RTU aicina studentus pieteikties Biznesa interešu klubam «Portfelis»

30. marts, 2017
BIK «Portfelis» izladums 2016. gada 16. decembrī

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centrs aicina Latvijas augstskolu studentus pieteikties Biznesa interešu klubam (BIK) «Portfelis», kurā Latvijā pazīstamu uzņēmumu un organizāciju pārstāvji sniegs vērtīgas uzņēmējdarbības un vadīšanas praktiskās un teorētiskās zināšanas. BIK «Portfelis» jaunā sezona sāksies 2017. gada rudenī.

BIK «Portfelis» pusgada garumā RTU studentiem piedāvā iegūt neformālo biznesa izglītību par plašu tematu loku, sākot ar tādiem kā motivācija, līderprasmes, investoru piesaiste, mārketings un reklāma, darbs komandā, prezentēšanas un uzstāšanās prasmes. Mācībās iekļauti arī ar praktisko uzņēmējdarbību saistīti jautājumi – biznesa plāna veidošana, projektu vadība, finanšu plānošana, produktu virzīšana tirgū, labu biznesa ideju attīstīšana un citi.

«BIK «Portfelis» ir vieta, kur pozitīvā gaisotnē lielisku mentoru vadībā var iegūt jaunas zināšanas. Projekts noteikti sniedza jaunu iedvesmu darboties un sasniegt mērķi, īstenot ieceres. Paldies BIK komandai par iedvesmu strādāt un nebaidīties no uzņēmējdarbības pasaules,» par savu pieredzi saka RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūta doktorante Inga Zotova.

RTU studentiem dalība BIK «Portfelis» ir bez maksas, turklāt RTU studentiem dalība projektā tiks ieskaitīta kā pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju brīvās izvēles priekšmets «Komercdarbības un vadīšanas pamatprasmes (biznesa portfelis)», iegūstot par to divus kredītpunktus. Kā brīvās izvēles priekšmetu šo kursu ir iespēja apgūt arī citu Latvijas augstskolu studentiem.

Studenti RTU BIK «Portfelis» var pieteikties līdz 2017. gada 28. jūnijam, aizpildot pieteikuma anketu. Izvērtējot pieteikumus, BIK «Portfelī» tiks uzņemti 50 studenti.

Papildu informāciju var iegūt rakstot e-pastu uz vai zvanot pa tālruni 67089025.

Vairāk par BIK «Portfelis».

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

30. marts, 2017 plkst. 9:55