RTU aicina pieteikties bakalaura un koledžas programmu studijām budžeta vietās

21. jūlijs, 2017

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), sākot no 24. jūlija, atsevišķās studiju programmās vēl ir iespējams pieteikties bakalaura un koledžas līmeņa studijām par budžeta līdzekļiem.

Paralēli RTU notiek arī reflektantu uzņemšana studijām par maksu un nepilna laika studijām.

RTU studētgribētājus gaida katru dienu Uzņemšanas komisijā, kas atrodas RTU centrālajā ēkā, Kaļķu ielā 1, 121. kabinetā, darbdienās no plkst. 9 līdz 18, kā arī RTU filiālēs Cēsīs, Daugavpilī, Liepājā un Ventspilī.

Pieteikties studijām budžeta vietās var:

• Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes bakalaura profesionālo studiju programmā:
  1. «Datorsistēmas» (nepieciešamā iepriekšējā izglītība – 1. līmeņa profesionālā augstākā izglītība datorsistēmu jomā)
  • Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes bakalaura studiju programmā:
  1. «Ķīmija»
  • Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes bakalaura studiju programmās:
  1. «Dzelzceļa transports»;
  2. «Dzelzceļa elektrosistēmas»;
  3. «Siltumenerģētika un siltumtehnika».
  • Visās RTU Cēsu, Daugavpils, Ventspils un Liepājas reģionālo filiāļu piedāvātajās studiju programmās, izņemot bakalaura profesionālo programmu «Uzņēmējdarbība un vadīšana» Liepājas filiālē.

Iesniedzot dokumentus, reflektantiem jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un vidējās izglītības atestāts vai diploms, sekmju izraksts, centralizēto eksāmenu sertifikāts, kā arī olimpiāžu rezultāti.

Bakalaura līmeņa programmas Rīgā un reģionos.

Koledžas līmeņa studiju programmas.

RTU turpinās uzņemšana arī maģistra līmeņa programmās.

Papildu informāciju par uzņemšanu un studiju iespējām RTU var iegūt sociālās saziņas tīklā WhatsApp, rakstot uz numuru +371 28005535, vai arī zvanot +371 67089319, vai rakstot .

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

21. jūlijs, 2017 plkst. 15:04