RTU aicina pieteikties studijām Inženierekonomikas un vadības fakultātē

3. augusts, 2017

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātē (IEVF) līdz 25. augustam notiek pieteikšanās bakalaura un koledžas līmeņa, kā arī maģistra līmeņa studiju programmām par maksu. Reflektanti var pieteikties arī nepilna laika studiju programmām, kur studiju darbs tiek organizēts darbadienu vakaros vai nedēļas nogalēs, sniedzot iespēju studijas apvienot ar darbu, ģimeni un hobijiem.

RTU IEVF ir iespējams iegūt kvalitatīvu un konkurētspējīgu visu līmeņu augstāko izglītību, studējot pirmā līmeņa profesionālajās, bakalaura akadēmiskajās un profesionālajās, maģistra akadēmiskajās un profesionālajās studiju programmās 17 dažādos ekonomikas, vadības un uzņēmējdarbības virzienos.

IEVF ir augstu novērtēta «Eduniversal» starptautiskajā universitāšu un biznesa skolu reitingā («Eduniversal Business Schools Ranking»), 2016. gadā pirmo reizi ierindojoties četru palmu līgā, kas apzīmē īpaši augstu akadēmiskās institūcijas līmeni, izcilu kvalitāti un spēcīgu starptautisko ietekmi biznesa un vadības izglītībā. Kopumā reitingu veido piecas palmu līgas.

RTU IEVF nodrošina starpdisciplināru studentu mācību procesu, kas orientēts uz integrētu teorētisko zināšanu un praktisko kompetenču attīstības pieeju, piemēram, jaunu, ilgtspējīgu biznesa ideju un inovatīvu produktu radīšanā, tehnoloģiju pārnesē, finansējuma piesaistīšanā jaunuzņēmumiem un augošu, veiksmīgu uzņēmumu izveidošanā.

Dokumentus IEVF studijām var iesniegt līdz 25. augustam RTU Uzņemšanas komisijā, Kaļķu ielā 1, 121. kabinetā, darba dienās no plkst. 9 līdz 18 un sestdien, 19. augustā, no plkst. 10 līdz 14.

Piesakoties studijām, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un studiju pieteikumam jāpievieno bakalaura vai profesionālās augstākās izglītības diploma un atzīmju izraksta kopija, pirms tam Uzņemšanas komisijai uzrādot minēto dokumentu oriģinālus. Reflektantiem, kuri beiguši citu mācību iestāžu bakalaura vai profesionālo studiju programmas, jāiesniedz personu apliecinoša dokumenta personas datu sadaļas kopija.

Studiju programmas

Papildu informāciju par uzņemšanu un studiju iespējām RTU var iegūt sociālās saziņas tīklā WhatsApp, rakstot uz numuru +371 28005535, vai arī zvanot +371 67089319, vai rakstot .

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

3. augusts, 2017 plkst. 16:40