12. jūnijā varēs pieteikties mācībām RTU Inženierzinātņu vidusskolā

24. maijs, 2017
Foto: LETA

Pirmdien, 12. jūnijā, no plkst. 8 līdz 19 notiks dokumentu iesniegšana mācībām Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskolā (IZV), Kronvalda bulv 1. Uzņemšanas rezultāti tiks paziņoti tās pašas dienas vakarā, bet mācību līgumu slēgšana notiks 13. jūnijā.

Piesakoties mācībām, pretendentiem jāiesniedz iesniegums, apliecības par pamatskolas izglītību un pielikuma kopija (uzrādot oriģinālu) un diplomu kopijas par iegūtajām vietām novada un valsts olimpiādēs (uzrādot oriģinālus).

Uzņemšanas rezultāti tiks publicēti RTU IZV mājaslapā 12. jūnijā pēc plkst. 21. Mācību līgumu slēgšana ar skolu notiks 13. jūnijā no plkst. 8. līdz 18. Lai noslēgtu līgumu, skolā jāierodas vienam no izglītojamā vecākiem vai aizbildņiem.

Iestājpārbaudījums RTU IZV notika 22. aprīlī, un to kārtoja 117 pretendentu. Bez iestājpārbaudījumiem skolā uzņems RTU IZV Atklātās inženierzinātņu olimpiādes 2. kārtas godalgoto vietu ieguvējus un konkursa kārtībā izglītojamos, kuri valsts matemātikas, fizikas vai ķīmijas olimpiādē ieguvuši 1., 2. vai 3. vietu.

RTU IZV tika izveidota 2015. gadā, rudenī tur mācības uzsāka 24 skolēni. Tikpat skolēnu tika uzņemti 2016./2017. mācību gadā, un arī šajā rudenī konkursa kārtībā par RTU IZV skolēniem kļūs 24 talantīgi jaunieši, no kuriem lielākā daļa uzrādījuši augstus sasniegumus mācību olimpiādēs.

Papildu informācija par uzņemšanu RTU IZV

RTU Sabiedrisko attiecību departaments