Izstādē Hanoverē demonstrēs jaunākās RTU zinātnieku un studentu radītās idejas

24. - 28. aprīlis, 2017
Hannovere, Vācija
RTU šogad izstādē izrādīs piecus jaunākos sasniegumus zinātniskajā izpētē un tehnoloģijās. Viens no tiem būs RTU jaunā zinātnieka Mārča Eimaņa netradicionālas piedziņas autonomais robots dubulturbis «Durbis». Foto – RTU

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) jau tradicionāli piedalīsies starptautiskajā industriālajā izstādē «Hannover Messe 2017», kur demonstrēs jaunākās RTU zinātnieku un studentu radītās idejas – netradicionālas piedziņas autonomu robotu dubulturbi «Durbi», viedā tekstila zeķi, elektriskās enerģijas mēriekārtu, modulāru bezvadu uzlādes staciju «Cozy Cell», rakstāmrīku organizatoru «Quube», biodegradablu organisko polimērmateriālu. Izstāde no 24. līdz 28. aprīlim norisināsies Vācijas pilsētā Hanoverē.

Plašāka informācija RTU mājaslapā.

Pasākumu kalendārs

RTU Sabiedrisko attiecību departaments