RTU Ķīpsalas peldbaseinā atklās RTU Veselības centru

26. oktobris, 2016

Ceturtdien, 27. oktobrī, plkst. 11 svinīgā ceremonijā tiks atklāta Veselības centra 4 (VC 4) jaunā filiāle – Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Veselības centrs. Jaunā filiāle atradīsies RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā, RTU Ķīpsalas peldbaseina telpās, kas ir stratēģiski pārdomāta vieta, lai to ērti varētu apmeklēt universitātes studenti un mācībspēki.

RTU VC varēs saņemt ģimenes ārsta vai ārsta palīga konsultācijas, veikt elektrokardiogrammu, saņemt medicīniskās manipulācijas, piemēram, injekcijas, intravenozās sistēmas uzlikšanu, asinsspiediena mērījumu, saņemt medicīniskās izziņas utt. Tāpat RTU VC būs iespējams vakcinēties, klientu ērtībām tiks nodrošināts arī  procedūru kabinets, kurā varēs arī nodot analīzes.

RTU Veselības centra pakalpojumus varēs izmantot arī RTU Ķīpsalas peldbaseina apmeklētāji un tuvējās Pārdaugavas iedzīvotāji.

RTU VC atklāšanā piedalīsies gan RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis un administrācijas pārstāvji, gan VC 4 valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds, kā arī pārstāvji no RTU Ķīpsalas peldbaseina kompleksa.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

26. oktobris, 2016 plkst. 8:42