RTU Sporta centrs

Studentes tiek aicinātas uz RTU sieviešu volejbola izlases atvērtajiem treniņiem

1. septembris, 2021
Foto – Pixabay

Sākot ar 8.septembri, studentes aicinātas uz Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) atvērtajiem treniņiem, kuros notiks atlase un būs iespēja pievienoties sieviešu volejbola izlases sastāvam. RTU sieviešu volejbola komanda startē Entuziastu volejbola līgā un Latvijas Universiādes sacensībās.

Atvērtie treniņi notiks:

• Pirmdienās — 13. un 27.septembrī, plkst. 19:30 — 21:00, Meža ielā 1, 1.korpusa sporta zālē, Rīgā.
  • Trešdienās — 8. un 22.septembrī, plkst. 19:30 — 21:00, Meža ielā 1, 1.korpusa sporta zālē, Rīgā.

Pēc šī brīža Ministru kabineta noteikumiem, treniņu procesā iekštelpās var piedalīties vakcinētās vai izslimojušās personas ar derīgu sadarbības sertifikātu vai personas ar izveidotu sadarbspējīgu testēšanas sertifikātu, kas apliecina, ka pēdējo 48h laikā veiktais tests ir negatīvs.

Lai iekļūtu Meža ielā 1, 1.korpusa sporta zālē, lūgums paņemt ieejas karti pie RTU Sporta centra administrācijas blakus ēkā (Meža ielā 1a). Pēc nodarbības ieejas karte ir jānodod atpakaļ administrācijā!

Ierodoties uz pārbaudes treniņu, lūgums informēt treneri par saviem sasniegumiem, spēlētāja pozīciju laukumā un atstāt informāciju ar savām koordinātēm (vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasts, fakultāte, kurss, studentu apliecības numurs).

Trenere: Svetlana Cepurīte 29432563

1. septembris, 2021 plkst. 14:13