Zīmēšana

Sagatavošanas kursi studiju programmās «Arhitektūra» un «Materiālu tehnoloģija un dizains»
Norises laiks un vieta

Kursu sākums: 2017. gada februārī (atkarībā no izvēlētās programmas)
Nodarbības notiek trešdienās plkst. 16.30–18.30 un sestdienās plkst. 11.00–13.00, 13.30–15.30 atkarībā no izvēlētās programmas. Nodarbības ilgums 2 astronomiskās stundas. Sestdienās dubultnodarbība (4x60 min.). Kursi notiek no oktobra līdz maijam. Samaksa par kursu otro daļu no februāra. Kursi notiek RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6, 4. stāvā, Zīmēšanas zālē–435. auditorijā.

Lai reģistrētos kursiem, jāierodas personīgi, jāaizpilda reģistrācijas anketa un jāsamaksā nodarbības dalības maksa.

Anotācija Kursu mērķis ir sniegt zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas lai gatavotos iestājpārbaudījumiem Zīmēšanā Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē, kā arī Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Materiālu tehnoloģijas un dizaina programmā. Nodarbībās veicamie uzdevumi izkopj topošo reflektantu telpisko domāšanu, izpratni par perspektīvu, kompozīciju, attēlojamā objekta proporcijām un uzbūves konstrukciju, kā arī sniedz prasmes kā attēlot doto uzdevumu iluzori telpiskā, lineārā zīmējumā demonstrējot zināšanas par zīmuļa tehnikas pielietojumu uzdevuma veikšanai.
Dalības maksa    Maksa par 4 mēnešiem, (4 nodarbības) mēnesī – 192 EUR Maksa par 4 mēnešiem, (8 nodarbības mēnesī)  – 384 EUR.
Nodarbības cena: 12 EUR
Iespējams dalītā maksājuma modelis, jeb norēķins reizi mēnesī
MAKSĀJOT UZREIZ PAR 4 MĒNEŠIEM jeb PUSGADA  KURSU (februāris, marts, aprīlis un maijs) ar apmeklējumu 8 nodarbības mēnesī  364,8 EUR (atlaide 5%)

Papildu informācija

Rīgas Tehniskā universitātes
Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes
Tēlotājas mākslas katedras vadītāja, praktiskā docente
+371 67089210

Ķīpsalas iela 6, 403. telpa, Rīga

Sagatavošanas kursi studiju programmā «Industriālais dizains»

RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes (RTU APF) Tēlotājas mākslas katedra aicina reflektantus, kas nākamajā studiju gadā plāno uzsākt studijas RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes Mehānikas institūta Mašīnbūvniecības un industriāla dizaina katedras piedāvātajā profesionālā bakalaura studiju programmā «Industriālais dizains» sekmīgi sagatavoties iestājpārbaudījumam zīmēšanā, apmeklējot sagatavošanas kursus.

4 mēnešu kursi zīmēšanā notiks RTU APF Tēlotājas mākslas katedras telpās (Rīgā, Ķīpsalas ielā 6, Zīmētavā, 435. telpā). Kursu sākums 2017. gada februārī. 

Kursu norises laiks: 

  • trešdienās 16.30–18.30
  • sestdienās 11.00–13.00 /pārtraukums 13.30–15.30

Kursiem jāpiesakās, aizpildot un nosūtot reģistrācijas anketu uz e-pasta adresi .

Uz nodarbībām līdzi jāņem A2 formāta rasēšanas papīrs, HB zīmulis, dzēšgumija, stiprinājuma piespraudes.

Tālrunis informācijai: 67089210